Αρχική

Εδώ βλέπετε ένα παράδειγμα Σελίδας WordPress. Οι Σελίδες του WordPress διαφέρουν από τα άρθρα κατά το εξής: Ενώ τα άρθρα διατάσσονται χρονολογικά, οι Σελίδες διατάσσονται ιεραρχικά (και έτσι, π.χ., μια σελίδα γίνεται να έχει υποσελίδες) και εμφανίζονται επίσης στο μενού ιστοχώρου.

Μια κοινή χρήση σελίδων είναι το About η Περί, δηλ. μια σελίδα που λέει δύο λόγια για τον ιστότοπό σας.

Από τον Πίνακα ελέγχου μπορείτε να διαγράψετε ή να τροποποιήσετε τη σελίδα που βλέπετε και να φτιάξετε περισσότερες σελίδες όπως ακριβώς τις θέλετε.

Καλές δημοσιεύσεις!

Μαθητικές κατασκηνώσεις στη Μεταμόρφωση Χαλκιδικής

Οι μαθητικές κατασκηνώσεις στη Μεταμόρφωση Χαλκιδικής θα λειτουργήσουν κανονικά και τη φετινή χρονιά. Ενημερωθείτε σχετικά και σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε επικοινωνήστε με τη Διεύθυνση του σχολείου το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 19-5-2017 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΝΕΑ – ΚΗΔΕΜΟΝΑ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΗ